сите категории

Производи

Дома>Производи>Премикс>Антибиотик

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1648804423685472.png
Авиламицин премикс

Авиламицин премикс


спецификација

10%

MOQ

1T

Пакување

25kg / торба   

Време на испорака

Во 30 денови

Начин на плаќање

Преговара

снабдување способност

50T / месец


ПОВЕЕ

Испраќам барање