сите категории

Производи

Дома>Производи>Премикс>Антибиотик

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1648803773576365.png
Линкомицин премикс

Линкомицин премикс


спецификација

4.4% / 11%

MOQ

1T

Пакување

25kg / торба   

Време на испорака

Во 30 денови

Начин на плаќање

Преговара

снабдување способност

50T / месец


ПОВЕЕ

Испраќам барање