сите категории

Производи

Дома>Производи>Премикс>Антикокцидиоза

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1648802369279189.png
Клопидол премикс

Клопидол премикс


спецификација

25%

MOQ

1T

Пакување

25kg / торба   

Време на испорака

Во 30 денови

Начин на плаќање

Преговара

снабдување способност

50T / месец


ПОВЕЕ

Испраќам барање