сите категории

Производи

Дома>Производи>Премикс>Антикокцидиоза

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1648717710892807.png
Премикс на декокин

Премикс на декокин


спецификација

6%

MOQ

1T

Пакување

25kg / торба

Време на испорака

Во 30 денови

Боја

Бело или кафеаво

снабдување способност

50T / месецПОВЕЕ

Испраќам барање