сите категории

Производи

Дома>Производи>Премикс>Антикокцидиоза

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1648801825616215.png
Никарбазин + Мадурамицин премикс

Никарбазин + Мадурамицин премикс


спецификација8% + 0.75% / 16% + 1.5%
MOQ1T
Пакување25kg / торба   
Време на испоракаВо 30 денови
Начин на плаќањеПреговара
снабдување способност100T / месец


ПОВЕЕ

Испраќам барање