сите категории

Производи

Дома>Производи>Премикс>Антикокцидиоза

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1648801758144065.png
Никарбазин + Моенсин премикс

Никарбазин + Моенсин премикс


спецификација

8% + 8%

MOQ

1T

Пакување

25kg / торба   

Време на испорака

Во 30 денови

Начин на плаќање

Преговара

снабдување способност

100T / месец


ПОВЕЕ

Испраќам барање