сите категории

Производи

Дома>Производи>API>API за употреба на животни

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595231162381815.jpg
Диминуене Дијакуреат

Диминуене Дијакуреат


CAS NO.-908 54 3-
MOQ25KG
Пакување25KG / тапан  
Време на испоракаВо 30 денови
Начин на плаќањеПреговара
снабдување способност5Т / месец


ПОВЕЕ
употреба

Лек со протозои во крвта со широк спектар, кој традиционално се користи, има терапевтски ефект врз домашните животни Пироплазма, трипанозомијаза и невидлив.

спецификации
АпеаraNCEYellowолта или портокалова кристална моќност
PH5.0-6.5
хлорид≤0.020%
Ферична сол≤0.002%
Вода≤6.0%
Хеви метал≤0.002%
Остаток на палење≤0.20%
Јасност на решениетоОтстрани
Точка на топење200-206
Поврзана супстанција≤5.0%
стерилнистерилни
Проба≥97.5Испраќам барање