сите категории

Производи

Дома>Производи>API>API за употреба на животни

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595231215836071.jpg
Мекиндокс

Мекиндокс


CAS NO.-60875 16 3-
MOQ25KG
Пакување25KG / тапан   25KG / торба
Време на испоракаВо 30 денови
Начин на плаќањеПреговара
снабдување способност30T / месец


ПОВЕЕ
употреба

Антибактериски лекови. Главно се користи за дизентерија на свињи предизвикана од Treponema pallidum, а исто така и за ентеритис предизвикан од бактерии.

Испраќам барање