сите категории

Производи

Дома>Производи>API>API за употреба на животни

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595231061881497.jpg
Киноцетон

Киноцетон


CAS NO.-81810 66 4-
MOQ25KG
Пакување25KG / тапан   25KG / торба
Време на испоракаВо 30 денови
Начин на плаќањеПреговара
снабдување способност30T / месец


ПОВЕЕ
употреба

Промовирање на раст и подобрување на стапката на конверзија на добиточната храна, инхибиција на различни цревни патогени бактерии (особено грам-негативни бактерии) и значително намалување на инциденцата на дијареја кај добиток и живина.

Испраќам барање