сите категории

Производи

Дома>Производи>API>API за употреба на животни

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1617869920426212.jpg
Sulfadimidine sodium

Sulfadimidine sodium


CAS NO. -1220 83 3-
MOQ 25KG
Пакување 25KG / тапан
Време на испорака Во 30 денови
Начин на плаќање Преговара
снабдување способност 40T / месец
ПОВЕЕ
употреба

Сулфонамид антибактериски лекови за стафилококи, стрептококи, пневмококна и менингококна инфекција.


Испраќам барање