сите категории

Производи

Дома>Производи>API>API за употреба на животни

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1594969787528282.jpg
Сулфамонометоксин натриум

Сулфамонометоксин натриум


CAS NO.-38006 08 5-
MOQ25KG
Пакување25KG / тапан
Време на испорака
Во 30 денови
Начин на плаќање
Преговара
снабдување способност40T / месец


ПОВЕЕ
употреба

а. Главно се користи за инфекција со чувствителни бактерии.

б. Исто така се користи во третманот на инфекција предизвикана од токсоплазма гондија свињи и кокошки во живо леукоцит.

спецификации
АпеаraNCEБела кристална или кристална моќ
PH
9.6-10.5
Јасност на решениетоОтстрани
Губиток на сушење
6.0%
Хеви метал20 часот
Проба98.0%


Испраќам барање