сите категории

Производи

Дома>Производи>API>API за употреба на животни

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595231366709957.jpg
Сулфакиноксалин натриум

Сулфакиноксалин натриум


CAS NO.-967 80 6-
MOQ25KG
Пакување25KG / тапан
Време на испоракаВо 30 денови
Начин на плаќањеПреговара
снабдување способност40T / месец


ПОВЕЕ
употреба

Се користи за лекување на кокцидиоза на птици

Испраќам барање