сите категории

Производи

Дома>Производи>API>API за употреба на животни

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595231561784397.jpg
Сулфахлорпиразин натриум

Сулфахлорпиразин натриум


CAS NO. -102 65 8-
MOQ 25KG
Пакување 25KG / тапан
Време на испорака Во 30 денови
Начин на плаќање Преговара
снабдување способност 40T / месец


ПОВЕЕ
употреба

Special sulfa drug against coccidiosis, widely used in livestock coccidiosis.

спецификации
АпеаraNCE White or faint yellow power
PH
9.0-10.5
Јасност на решението Отстрани
Губиток на сушење
6.5%
Хеви метал 20 часот
Сол на арсен ≤5PPM
Проба 99.0%


Испраќам барање