сите категории

Производи

Дома>Производи>API>API за човечка употреба

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595292366383382.png
Бетанехол хлорид

Бетанехол хлорид


CAS NO.-590 63 6-
MOQ5kg
Пакување5 кг / калај    
Време на испоракаВо 30 денови
Начин на плаќањеПреговара
снабдување способност1T / месец


ПОВЕЕ
употреба

1. Мазните мускули како стимуланси промовираат гастроинтестинална перисталтика, промовираат лачење на течности во телото, го зголемуваат апетитот, помагаат при варење.

2. Стомакот порано за преживари како крави, одложувања, румен Jiиши, е. сушење на болести на дигестивниот систем.

3. Мочен меур и урина на разни животни, што исто така има значително лековито дејство.

спецификации
PH5.5-6.5
Губиток на сушење≤1.0%
Остаток на палење≤0.1%
тешки метали≤0.001%
2-хидроксипропилтрим-тил амониум хлорид≤1.0%
Секоја друга нечистотија≤0.1%
Вкупни нечистотии≤1.5%
Содржина на хлорид17.7%-18.3%
Остаток на растворувач на етанол≤0.5%
ПробаC7H17CIN2O2:98.0%-101.5%


Испраќам барање