сите категории

Производи

Дома>Производи>API>API за човечка употреба

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595297397139111.png
Цинк сулфадијазин

Цинк сулфадијазин


CAS NO.-66219 86 1-
MOQ1kg
Пакување1 кг / калај   
Време на испоракаВо 30 денови
Начин на плаќањеПреговара
снабдување способност500kg / месец


ПОВЕЕ
употреба

Овој производ е погоден за превенција и третман на секундарни и трети инфекции на рани од изгореници.

Испраќам барање