сите категории

Производи

Дома>Производи>Средно

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1652344897534610.jpg
Глицин етил естер хидрохлорид

Глицин етил естер хидрохлорид


CAS NO.

-623 33 6-

MOQ

1T

Пакување

25 кг/торба

Време на испорака

Во 30 денови

Начин на плаќање

Преговара

снабдување способност

100Т/месец


ПОВЕЕ

Испраќам барање