Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Drogë për kafshët

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595382671444886.jpg
Doxycycline Hyclate pluhur i tretshëm

Doxycycline Hyclate pluhur i tretshëm


Specifikim10%
Paketim100g / qese   
Periudhe e vlefshme2 vjet
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 15
Mënyra e pagesëspër negociatë


pyes
udhëzim

【Emri i ilaçit veterinar】  

  Emri gjenerik: Pluhur i tretshëm në hidroklorid doksikslin   

  Emri anglisht: Doxycycline Hyclate Soluble Powder  

  Pinjinë kineze: Yansuan Duoxihuansu Kerongxingfen 

Ingredients Përbërësit kryesorë】 Hidroklorur doxycycline. 

【Karakteristikat】 Ky produkt është pluhur kristal i verdhë i verdhë ose i verdhë. 

【Funksioni】 Përdoret për të trajtuar colibacillosis, salmonellosis, pasteurellosis dhe sëmundjet e frymëmarrjes
  e shkaktuar nga mikoplazma e shkaktuar nga bakteret Gram pozitive dhe negative tek derrat dhe pulat. 

【Përdorimi dhe dozimi】 Llogaritet si doksiciklinë. Pirja e përzier: për 1L ujë, 25-50mg për derrat dhe 300mg për pulat. 
  Përdorni për 3 deri në 5 ditë.  

【Masat paraprake】 Shmangni marrjen e tij në të njëjtën kohë me ushqime me përmbajtje më të lartë të kalciumit.  

Period Periudha e tërheqjes】 28 ditë. Ndalohet gjatë pulave. 

【Magazinimi ding mbrojtje nga drita, mbyllur dhe ruajtur në një vend të thatë

HETIM