Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Premix>Antibiotik

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595321244367528.png
Cyromazine Premix

Cyromazine Premix


Specifikim1%
Moq1T
Paketim25kg / qese   
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi50T / muaj


pyes
udhëzim

【Veterinary drug name】 Common name:Cyromazine Premix 

【Main ingredient】Cyromazine

【Specification】 1% Cyromazine Premix

【Appearance】 Beige powder

【Indication】Used to control the reproduction of fly larvae in animal stables and kill fly maggots in manure ponds

【Përdorimi dhe doza】 Të përziera tërësisht me ushqimin.

  Based on active ingredient Cyromazine:5g per 1000kg fodder for chicken.Continuously use for 4-6 weeks.

【Withdrawal period】3 days 

【Storage】Preserve in dark and well closed containers.HETIM