Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Premix>Antibiotik

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595320685593393.png
Premix Tilmicosin

Premix Tilmicosin


Specifikim20%
Moq1T
Paketim25kg / qese   
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi50T / muaj


pyes
udhëzim

Name Emri i ilaçeve veterinare name Emri i zakonshëm: Tilmicosin Premix 

Ingred Përbërësi kryesor】 Tilmicosin

【Specifikimi】 Premix Tilmicosin 20%

【Pamja】 Pluhur i bardhë

【Indikimi】 Për trajtimin e pleuropneumonisë infektive të derrave, pneumonisë dhe astmës së derrave

【Përdorimi dhe doza】 Të përziera tërësisht me ushqimin.

  Bazuar në këtë produkt: 1kg-2kg për 1000 kg foragjere për derrin .Përdorni vazhdimisht për 15 ditë.

Aut Masat paraprake only Vetëm për trajtim.Arritimi i syve mund të shkaktojë reaksion alergjik, të shmangë kontaktin e drejtpërdrejtë.

Period Periudha e tërheqjes】 14 ditë për derrin

Orage Magazinimi erve Ruani në enë të mbyllura mirë



HETIM