Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim të kafshëve

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595231162381815.jpg
Diminazen Diaceturate

Diminazen Diaceturate


CAS Nr.908-54-3
Moq25KG
PaketimKg 25 / daulle  
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi5T / muaj


pyes
përdorim

Një ilaç protozoar anti-gjaku me spektër të gjerë i përdorur tradicionalisht, ai ka një efekt terapeutik në kafshët shtëpiake Piroplasma, trypanosomiasis dhe të padukshme.

specifikimet
appearanceFuqia e kristalit të verdhë ose portokalli
PH5.0-6.5
Chloride≤0.020%
Kripë ferrike≤0.002%
Ujë≤6.0%
Heavy Metal≤0.002%
Mbetja nga ndezja≤0.20%
Qartësia e zgjidhjesQartë
Pika e shkrirjes200-206
Substancë e lidhur≤5.0%
sterilsteril
shqyrtim≥ 97.5HETIM