Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim të kafshëve

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595231215836071.jpg
Mequindox

Mequindox


CAS Nr.60875-16-3
Moq25KG
PaketimKg 25 / daulle   Kg 25 / qese
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi30T / muaj


pyes
përdorim

Droga antibakteriale. Përdoret kryesisht për dizenterinë e derrave të shkaktuar nga Treponema pallidum, dhe gjithashtu për enteritin e shkaktuar nga bakteret.

HETIM