Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim të kafshëve

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595231061881497.jpg
Quinoceton

Quinoceton


CAS Nr.81810-66-4
Moq25KG
PaketimKg 25 / daulle   Kg 25 / qese
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi30T / muaj


pyes
përdorim

Promovimi i rritjes dhe përmirësimi i shkallës së shndërrimit të ushqimit, pengojnë një shumëllojshmëri të baktereve patogjene të zorrëve (veçanërisht bakteret gram-negative), dhe zvogëlojnë ndjeshëm incidencën e diarresë në bagëtitë dhe shpendët.

HETIM