Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim të kafshëve

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1617869753647014.png
Sulfadimidinë

Sulfadimidinë


CAS Nr.

57-68-1

Moq

25KG

Paketim

Kg 25 / daulle

Koha e dorëzimit

Brenda ditëve 30

Mënyra e pagesës

për negociatë

aftësia Furnizimi

40T / muaj


pyes
përdorim

Droga antibakteriale sulfonamide për stafilokokun, streptokokun, pneumokokun dhe infeksionet meningokoksike.


HETIM