Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim të kafshëve

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1594969787528282.jpg
Natriumi Sulfamonomethoxine

Natriumi Sulfamonomethoxine


CAS Nr.38006-08-5
Moq25KG
PaketimKg 25 / daulle
Koha e dorëzimit
Brenda ditëve 30
Mënyra e pagesës
për negociatë
aftësia Furnizimi40T / muaj


pyes
përdorim

a. Përdoret kryesisht për infeksionin e baktereve të ndjeshme.

b. Përdoret gjithashtu në trajtimin e infeksionit të shkaktuar nga toksoplazma gondii derra dhe pula leukocite të gjalla.

specifikimet
appearanceFuqia e kristalit ose kristalit të bardhë
PH
9.6-10.5
Qartësia e zgjidhjesQartë
Humbja në tharje
6.0%
Metaleve të rënda20:XNUMX
shqyrtim98.0%


HETIM