Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim të kafshëve

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595208203768104.png
Sulfamonometoksinë

Sulfamonometoksinë


CAS Nr.1220-83-3
Moq25KG
PaketimKg 25 / daulle
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi40T / muaj


pyes
përdorim

Antibiotikët sulfa me veprim të gjatë mbi stafilokokun, Shigella, Salmonella dhe të tjerët, kanë efekte të mira antibakteriale. Përdoren për dizenterinë bacilare, enteritin, bajametin, infeksionin e traktit urinar, celulitin, otitin dhe trajtime të tjera.

specifikimet
appearanceFuqia kristalore e bardhë ose e bardhë
Pika e shkrirjes204-206
aciditet.0.2ml
Qartësia e zgjidhjesQartë
Chloride≤0.014
Humbja në tharje≤0.5%
Mbetja nga ndezja≤0.1%
Metaleve të rëndaP20PPM
shqyrtim≥% 99.0


HETIM