Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim njerëzor

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595292920437563.png
Almitrine Bismesylate

Almitrine Bismesylate


CAS Nr.29608-49-9
Moq1kg
Paketim1kg / qese  5 kg / kallaj    
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 60
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi200kg / muaj


pyes
përdorim

Ky produkt përdoret kryesisht për insuficiencën cerebrovaskulare subakute dhe kronike, pasojat e goditjes së papritur cerebrale, çmendurinë senile të butë dhe të moderuar, dëmtimin beninj të kujtesës dhe mosfunksionimin vestibular të koklear ishemike.

specifikimet
KarakterPluhur kristal i bardhë ose pluhur kristalor
PH2.0-3.5
Përmbajtja e fluorit5.1%-6.3%
Chloride≤0.01%
sulfat≤0.05%
Humbja në tharje≤0.5%
Mbetja nga ndezja≤0.15%
Heavy Metal≤0.002%
toluen≤0.089%
shqyrtim98.0%-102.0%


HETIM