Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim njerëzor

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595292366383382.png
Klorur Bethanechol

Klorur Bethanechol


CAS Nr.590-63-6
Moq5kg
Paketim5 kg / kallaj    
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi1T / muaj


pyes
përdorim

1. Muskujt e lëmuar si stimulues promovojnë peristaltikën gastrointestinale, promovojnë sekretimin e lëngjeve të trupit, rritin oreksin, ndihmojnë tretjen.

2. Stomak më parë për ripërtypës si lopët, vonesat, thashethemet JiShi, e. tharjen e sëmundjeve të sistemit tretës.

3. fshikëza dhe urina e kafshëve të ndryshme, e cila gjithashtu ka një efekt të rëndësishëm kurativ.

specifikimet
PH5.5-6.5
Humbja në tharje≤1.0%
Mbetja nga ndezja≤0.1%
Metalet e renda≤0.001%
Klorur amoniumi 2-hidroksipropiltrime-tyl≤1.0%
Anydo papastërti tjetër≤0.1%
Papastërtitë totale≤1.5%
Përmbajtja e klorurit17.7%-18.3%
Tretës i mbetjeve të etanolit≤0.5%
shqyrtimC7H17CIN2O2:98.0%-101.5%


HETIM