Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim njerëzor

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595293740499872.png
Klorzoksazoni

Klorzoksazoni


CAS Nr.95-25-0
Moq25kg
Paketim25kg / daulle   
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi10T / muaj


pyes
përdorim

Përdoret për ndrydhje të ndryshme të indeve të buta akute dhe kronike (muskujt, ligamentet, fasiatat), kontuzionet, dhimbjet e shkaktuara nga tendosja e muskujve pas stërvitjes, spazmat e muskujve të shkaktuara nga neuropatia qendrore, fasc11tis kronike, etj.

specifikimet
KarakterPluhur kristalor i bardhë ose i bardhë
Pika e shkrirjes189-194
klor20.6%-21.2%  
Humbja në tharje≤0.5%
Mbetja nga ndezja≤0.15%
Heavy MetalP20PPM
shqyrtim98.0%-102.0%


HETIM