Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim njerëzor

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595293989305756.png
Probenecid

Probenecid


CAS Nr.95-25-0
Moq25kg
Paketim25kg / daulle   
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi5T / muaj


pyes
përdorim

1. Hiperuricemia me artrit kronik të përdhes dhe tofi.

2. Si një ilaç ndihmës për trajtimin me antibiotikë, ai mund të përmirësojë efikasitetin e antibiotikëve.

specifikimet
appearanceFuqia e bardhë kristalore
Pika e shkrirjes198 ℃ -201 ℃
PHNMT 0.5 ml është e nevojshme për të prodhuar një ngjyrë rozë
Humbja në tharje≤0.5%
Mbetja nga ndezja≤0.1%
Heavy Metal  P20PPM
Çdo papastërti individuale≤0.5%
Papastërtitë totale≤2.0%
shqyrtim 98.0%-101.0%


HETIM