Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim njerëzor

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595296819242647.jpg
Sulfadiazinë argjendi

Sulfadiazinë argjendi


CAS Nr.22199-08-2
Moq1kg
Paketim1 kg / kallaj  
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi500kg / muaj


pyes
përdorim

Përdoret për të trajtuar djegie dhe djegie të infeksioneve të plagëve, përveç kontrollit të infeksioneve, gjithashtu mund të nxisë tharjen, krijimin e koreve dhe shërimin e plagëve.

specifikimet
Tema & DukjePluhur i bardhë ose i ngjashëm kristalor i bardhë
PH5.5 7.0 ~
Humbja në tharje≤1.0%
nitrat≤0.1%
Substancë e lidhur≤1.0%
shqyrtim ≥% 98.0


HETIM