Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim njerëzor

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595296132195588.png
Tiopronina

Tiopronina


CAS Nr.95-25-0
Moq1kg
Paketim5 kg / kallaj  
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi1T / muaj


pyes
përdorim

Për trajtimin e hershëm të hepatitit viral, hepatitit alkoolik, hepatitit të shkaktuar nga ilaçet, hepatitit toksik të metaleve të rënda, cirrozës së mëlçisë dhjamore dhe mëlçisë. Mund të zvogëlojë efektet anësore të radioterapisë dhe kimioterapisë dhe mund të parandalojë shfaqjen e tumoreve sekondarë të shkaktuara nga radioterapia. Ka një efekt të rëndësishëm terapeutik në kataraktin e hershëm senil. Ka efekte anti-inflamatore dhe anti-alergjike, dhe ka një efekt të mirë në dermatit, ekzemë, puçrra dhe urtikarie.

Avantazhi i produktit
appearancePluhur i bardhë kristali
Pika e shkrirjes96.0~ 96.5
PH1.5 3.0 ~
substanca të ngjashme≤1.0%
Humbja në tharje≤0.5%
Mbetja nga ndezja≤0.1%
Heavy Metal  P10PPM
sulfate≤0.05%
Kripë ferrikeP5PPM
Kripë arsenikuP2PPM
shqyrtim ≥% 98.0


HETIM