Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim njerëzor

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595293268146410.png
Urotropina

Urotropina


CAS Nr.29608-49-9
Moq25kg
Paketim25kg / daulle   
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi5T / muaj


pyes
përdorim

Ka efekt baktervrasës dhe përdoret për infeksione të lehta të traktit urinar; përdoret për të trajtuar krimb unazash, antidjersa dhe trajtimin e erës së sqetullës.

specifikimet
FigurëKristale pa ngjyra, i ndritshëm ose pluhur kristalor i bardhë, praktikisht pa erë
Qartësia dhe Ngjyra e ZgjidhjesE qartë dhe e pangjyrë
aciditetKërkohet jo më shumë se 0.2ml HCL 0.1N ose NAOH 0.1N për të ndryshuar ngjyrën e treguesit
Chloride0.014%; Nuk tregon më shumë klorid sesa korrespondon me 0.20 ML të acidit klorhidrik 0.02 N.
sulfateAsnjë turbullirë nuk prodhohet brenda 1 minutë
Kripërat e amonitSolucioni i mostrës nuk ka ngjyrë më të errët se sa një tretësirë ​​krahasimi (Një përzierje prej 1 ML reagens dhe 10ML ujë)
Humbja në tharjeNMT 2.0% W / W
Mbetja nga ndezjaNMT 0.1% W / W
Metalet e rendaNMT 10ppm
shqyrtim (në bazë të tharë)99.0% ~ 100.5%
Numri total i mikrobeve aerobike (TAMC)NMT 1000 cfu / g
Numri total i majave të kombinuara dhe mykut (TYMC)NMT 100 cfu / g


HETIM