Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>API>API për përdorim njerëzor

https://www.tianhuapharma.com/upload/product/1595297397139111.png
Sulfadiazine e zinkut

Sulfadiazine e zinkut


CAS Nr.66219-86-1
Moq1kg
Paketim1 kg / kallaj   
Koha e dorëzimitBrenda ditëve 30
Mënyra e pagesëspër negociatë
aftësia Furnizimi500kg / muaj


pyes
përdorim

Ky produkt është i përshtatshëm për parandalimin dhe trajtimin e infeksioneve të plagëve të djegies së shkallës së dytë dhe të tretë.

HETIM